Photomate logo GENERÁLNÍ PARTNER KLUBU

Víkendové výsledky U19

Víkendové výsledky U19
U19, Sršni, Tygři Praha, basketbal, Sršni Písek, BA Nymburk
Dvě domácí utkání proti předním týmům tabulky odehráli o víkendu junioři U19.
 
V sobotu proti BA Nymburk chtěli naši hráči odčinit prohru z palubovky soupeře a i přes absenci klíčových hráčů v čele s dvojicí Svoboda, Čihák tuto roli splnili do puntíku. 
 
Už v první čtvrtině si získali dvouciferné vedení, které navyšovali v průběhu celého utkání. Soupeř má obrovskou kvalitu a i když v naší hře stále dokážeme najít chyby, odvedli jsme skvělou práci a po zásluze vyhráli. Tato výhra nás zároveň posunula blízko skupině A1, což je naším hlavním cílem.
 
Do nedělního utkání nenastoupil ani kapitán Jakub Šimonek, abychom se plně koncentrovali na utkání KNBL. Zároveň chceme dostávat další hráče do rolí, které je můžou posouvat v jejich kariéře dál. Sršni proti Tygrům Praha podali heroický výkon, který sice znamenal těsnou porážku, ale nechybělo mnoho. Stačila jen jistá ruka na čáře trestného hodu, nicméně tahle prohra rozhodně není ostuda a posune nás zase o kus dál!
 
Sršni - BA Nymburk 106:87
Body: Šimonek 26, Křesina 21, Suchánek 16, Klement a Kopunec 10, Procházka 8, Zita 3, Vallet 2, Benda, Kabriel, Svoboda J.
 
Sršni - Tygři Praha 70:73
Body: Křesina 26, Suchánek 15, Zita 10, Bečka 8, Klement 6, Procházka 3, Kopunec 2, Benda, Vallet, Kabriel, Svoboda J.
 
 
 

 


Facebook