Photomate logo GENERÁLNÍ PARTNER KLUBU

Víkendové výsledky mládeže

U15 – Žákovská liga

V minulém týdnu čekal na hráče U15 náročný program, když absolvovali v šesti dnech čtyři utkání.

BK Brandýs nad Labem – Sršni   85:89

Sestava a body: Kačírek 43, Kašík 21, Křesina 10, Malý V. 8, Beníšek 5, Konrád 2, Kaššák, Zábranský, Malý D.

V úterý jsme zajížděli do Brandýsa nad Labem. Téměř celé utkání jsme vedli 10 bodovým rozdílem, v poslední čtvrtině však domácí šňůrou 13:0 ujali vedení. Už to s námi vypadalo bledě, ale kapitán Teodor Kačírek vzal osud zápasu do svých rukou, když v posledních minutách trefil 3 tříbodové střely a přetlačil tak výhru na naši stranu.

BA Nymburk – Sršni 112:63

Sestava a body: Kašík 22, Kačírek 21, Křesina 8, Kaššák 6, Malý V. 4, Konrád 2, Beníšek, Zábranský, Malý D.

Hned ve středu nás čekalo utkání v Nymburce. Od prvních minut byla na soupeři vidět větší energie a bojovnost. Vůbec nám nefungovala obrana, kde si domácí dělali, co chtěli. Druhý faktor vysoké porážky byly naše ztráty. Vyprodukovali jsme jich 48, to je děsivé číslo.

Sršni – Sokol Pražský 60:66

Sestava a body: Kašík 24, Kačírek 19, Kaššák 8, Konrád 6, Křesina 3, Beníšek, Zábranský Malý D.

Na domácí palubovce jsme v sobotu přivítali tým Sokol Pražský. Úvodní čtvrtinu jsme zcela prospali a dovolili jít hostům do dvouciferného vedení. Od druhé desetiminutovky jsme přeci jenom našli v sobě sílu porvat se o výhru. Bod po bodu jsme ukrajovali z vedení Sokola. Ve třetí čtvrtině jsme hru dokonce vyrovnali, ale pak přišla pro nás další rána. Po střetu se soupeřem se zranil Teodor Kačírek a ze zápasu odstoupil. I když jsme bojovali ze všech sil, na výhru to nestačilo.

Sršni – BK Děčín 34:127

Sestava a body: Kašík 12, Konrád 7, Křesina 5, Beníšek 3, Malý V. 3, Malý D. 2, Kaššák 2, Zábranský

Kalich hořkosti jsme si vypili do dna v neděli. Do Písku dorazili loňští mistři ČR. Náš zdecimovaný tým zraněními a nemoci, nekladl žádný odpor. Hosté si v exhibičním tempu připsali vysokou výhrou.

U13 – Nadregionální turnaj U13

Sršni U13 odehráli poslední Nadregionální turnaj v Klatovech. I v kombinované sestavě dokázali všechna tři utkání vyhrát a hrát celkem pěkný basketbal. V prvním zápase se blýsknul Tomáš Čáp, který byl s 9 body (1 trojka) nejlepším střelcem zápasu.

Sršni - SK Radotín 70:3

Sršni - BK Loko Plzeň 55:39

Sršni - BK Klatovy 53:34

U11 – OP U11

V oblastním přeboru na sebe narazily tři nejlepší týmy v kraji této kategorie – my, kluci z Českých Budějovic a strakonické holky. V obou utkáních jsme nakonec celkem jasně zvítězili, ale je třeba uznat, že výsledky předvedené hře spíše neodpovídají. Oba soupeři zaznamenali během sezóny velké zlepšení a ruku v ruce s naším ne příliš povedeným výkonem, byla obě utkání, především ve svých úvodních fázích, zcela vyrovnaná.

Sršni – Tigers Č.Budějovice   56:28

Sršni – BK Strakonice   56:33

U10 – OP U11

Naši třeťáčci změřili své síly s děvčaty ze Strakonic. Po obě dvě utkání jsme byli o krok vpředu a jasně obě utkání vyhráli. Ovšem k dokonalosti našemu výkonu stále chybí hodně. Velké množství ztrát, nekoncentrace v obraně a v poslední řadě neschopnost přihrát volným spoluhráčům. Je potřeba více „zamakat“ na tréninku, abychom tyto nedostatky odstranili. Ale výhry jsou doma, konečně jsme dokázali ve skupině starších soupeřů zvítězit a to je ta správná motivace. Děkujeme rodičům za podporu v hledišti.

Sršni U10 – Strakonice 37:15

Sršni U10 – Strakonice 36:2