Nadregionální turnaj U12 - sedm statečných zaznamenalo dvě výhry

Nadregionální turnaj U12 - sedm statečných zaznamenalo dvě výhry

V sobotu jsme pořádali druhý turnaj nadregionální soutěže, kterou organizuje basketbalová federace. Tentokrát nám byly přiřazeny týmy ze Žďáru a Děčína.

Bohužel rozsáhlá marodka a karantény umožnily nastoupit pouze čtyřem hráčům ročníku 2010, pomohl nám mladší Pavel Berka a také dva kluci z Budějovic - Filip Kašík a Matěj "Boči" Konrád. Jak se ukázalo, byl to mix více než zdařilý.

Se žďárskými Vlčaty jsme se střetli již na předsezónním turnaji v Jenči. Soupeř od té doby udělal znatelný pokrok kupředu a my, byť jsme vedli po celou dobu utkání, jsme nedostali zadarmo ani kus palubovky. Závěrečné skóre je k vzhledem k soupeřovu výkonu pro něj až nespravedlivé.

Sršni - BK Vlci Žďár n.S.     86:45

Ve druhém klání jsme narazili na tým Děčína, který patří v této kategorii mezi nejlepší v republice. Velmi se nám povedl začátek utkání, kdy jsme donutili soupeřova trenéra k timeoutu  po dvou minutách za stavu 10:2. Pak se hra srovnala a i Válečníci ze severu začali ukazovat co umí. Hrál se opravdu moc pěkný minižákovský basket a mě těší, že jsme v něm obstáli. Těší mě nejen výhra, ale především náš výkon, na který se byla radost dívat.

Sršni - BK Děčín     60:50


Facebook