Družstva

Sršni muži I. liga

Bartoš Matěj - Běle Šimon - Blažek Zdeněk - Duda Radek - Englický Pavel - Fait Dalibor - Gareis Šimon - Hejda Dan - Jílek Tomáš - Jirsa Tomáš - Kratochvíle Michal - Mikolášek Luboš - Musil Ondřej - Novák Vojtěch - Pistulka Tomáš - Procházka Miroslav - Říha Kamil - Sýkora Vojtěch - Šlechta Petr - Špičák Milan - Švarc Jiří - Valuch Jan - Voldán Michal - Žáček Vojtěch

Sršni muži C OP

Bartošek Jan - Čáp Petr - Gilliland John - Horský Pavel - Hrneček Roman - Jelínek Ondřej - Kocourek Petr - Kočí Tomáš - Lejčar Adam - Mašek Jaroslav - Pavelka Marek - Pešek Libor - Plášil Marek - Soucha Lukáš - Stehlík Petr - Švec František - Tóth Lukáš - Vartecký Radek - Veselý Jan - Výkruta Patrik

Sršni U19 EL

Bednář Pavel - Benda Jakub - Blažek Zdeněk - Burýšek Ondřej - Černý Pavel - Feit Štěpán - Fučík Jan - Gareis Šimon - Glazer Jan - Hladík Tomáš - Houser Mikoláš - Koc Matěj - Kubát Filip - Mach Matěj - Mikolášek Luboš - Pistulka Tomáš - Procházka Miroslav - Pták Gabriel - Svoboda Martin - Sýkora Vojtěch - Štrobl Martin - Šurý Jakub - Vyskočil Radek

Sršni U17 EL

Arnican Filip - Bednář Pavel - Burýšek Ondřej - Černý Pavel - Feit Štěpán - Fučík Jan - Glazer Jan - Hladík Tomáš - Hornát Martin - Houser Mikoláš - Jerhot Matěj - Kinský Václav - Koc Matěj - Kotala Jakub - Mach Matěj - Pelikán Matouš - Pistulka Tomáš - Pták Gabriel - Svoboda Martin - Sýkora Vojtěch - Štrobl Martin - Šurý Jakub - Trusina Jakub

Sršni U15 ŽL

Arnican Filip - Dřevikovský Tomáš - Forejt Jakub - Forejt Matěj - Hejl Daniel - Chvosta Jan - Janovský Filip - Kadlec Vít - Kopenec Filip - Kračman Jan - Marek Šimon - Ouředník Matěj - Polánek Tomáš - Polánek Adam - Sedláček Josef - Svoboda Josef - Sýkora Tomáš - Veselý Ondřej - Vohradník David - Voith Jan

Sršni U14 ŽL

Hejl Daniel - Chvosta Jan - Janovský Filip - Maleček Tomáš - Marek Šimon - Marek Jakub - Podlaha Samuel - Polánek Tomáš - Polánek Adam - Procházka Petr - Svoboda Josef - Veselý Ondřej - Vovesný Prokop - Žák Šimon

Sršni U13 st. mini OP A

Andr Robert - Bečka Petr - Břečka Vojtěch - Dlabač Jakub - Doubek Jan - Douda Jakub - Hesoun Matyáš - Hladík Šimon - Humpál Kevin Dalibor - Javorský Jakub - Jelínek Adam - Kačírek Bartoloměj - Kadlec Milan - Klement Ondřej - Maroušek Filip - Papež Ondřej - Procházka Petr - Skovajsa Ondřej - Stuchlík Jan - Suchánek František - Svoboda Josef - Šimonek Jakub - Vovesný Prokop - Žák Šimon

Sršni U12 ml.mini OP A

Andr Robert - Doubek Jan - Hesoun Matyáš - Hladík Šimon - Hoštička Milan - Humpál Kevin Dalibor - Javorský Jakub - Kadlec Milan - Klement Ondřej - Křesina Adam - Maroušek Filip - Novák Filip - Padrtka Jakub - Papež Ondřej - Řežábek Petr - Skovajsa Ondřej - Volf Pavel - Zelenka Marek

Sršni U12 ml. mini OP B

Bodorik Juraj - Budín Daniel - Gavlasz Matěj - Hladký Adam - Holický Jáchym - Klement Martin - Kopunec Jan - Křesina Adam - Kubeš Vilém - Langer Adam - Lopata Marek - Matoušek Michal - Miklas Dominik - Myslivec Petr - Novák Filip - Padrtka Jakub - Pelikán Vojtěch - Peniaštek Jáchym - Reichl Marek - Šátava Filip - Šilha František - Talián Felix - Vallet Tim - Vlasatý Lukáš - Vlk Tomáš - Zapletal Jakub - Zelenka Marek

Sršni U 11 nejml. mini A OP

Bodorik Juraj - Bredl Mikoláš - Budín Daniel - Gavlasz Matěj - Hladík Ondřej - Hladký Adam - Holický Jáchym - Jakl Viktor - Klement Martin - Kopunec Jan - Křesina Adam - Kubeš Vilém - Langer Adam - Lopata Marek - Matoušek Michal - Miklas Dominik - Myslivec Petr - Novák Filip - Padrtka Jakub - Pelikán Vojtěch - Peniaštek Jáchym - Reichl Marek - Šátava Filip - Šilha František - Talián Felix - Vallet Tim - Vlk Tomáš - Zapletal Jakub - Zelenka Marek

Sršni U11 nejml. mini B OP

Bitto Jonáš - Bredl Mikoláš - Cihlář Petr - Doubek Martin - Formánek Štěpán - Hečko Michal - Hladík Ondřej - Hladík Ondřej - Hodík Tomáš - Holický Jáchym - Chrz Jakub - Chvála Ondřej - Klement Martin - Kolářík Josef - Kotek Matyáš - Křesina Lukáš - Matoušek Michal - Mikeš Antonín - Nejedlý Tomáš - Reichl Vojta - Rybařík Tomáš - Soušek Matěj - Suk Jaroslav - Šátava Filip - Šilha František - Vlasatý Lukáš - Vlk Tomáš - Vrba Radek - Záluský Matěj - Zapletal Jakub - Zavřel Jan - Zimmermann Bedřich

Sršni U11 nejml. mini C OP

Babka David - Bašta Robin - Bašta Robin - Brůžek Tomáš - Cihlář Petr - Dobeš Marek - Dufek Pavel - Friedel Robin - Friedl David - Hartman Hayes - Holický Jáchym - Hrodek Ondřej - Kačírek Martin - Kašpar Tadeáš - Klement Martin - Kodým Kryštof - Kolář Marek - Kolář Martin - Krampl Jaroslav - Malý Filip - Maršálek Richard - Němeček Petr - Pěchota Vítek - Prášek Přemysl - Svoboda Šimon - Valentík Adam - Vinkelhofer Miroslav - Vlk Tomáš - Vrba Radek - Zeman Jacob