U15 venku vyhráli

Neděle, 07.01.2018 23:33

Horejsek Děčín - Sršni 57:82

Již po šesti minutách jsme si vybudovali 7 bodový náskok a vypadalo to, že bychom si tento zápas mohli v klidu pohlídat, ale nebylo tomu tak. Dovolili jsme domácím spoustu jednoduchých košů nebo jsme je vysvobodili zbytečným faulem a tak se po první čtvrtině začínalo nanovo. Opět jsme zabrali v útoku, kde jsme si proti velmi zatažené obraně pomohli několika úspěšnými koši za tři body. Co ale bylo klíčové, konečně jsme se probrali na obranné polovině a do šaten jsme šli s 15 bodovým rozdílem. Další drama se nekonalo a zbytek zápasu jsme odehráli již soustředěně.

Kondoři Liberec - Sršni 42:74

V neděli nás čekal podle předešlých výsledků těžší soupeř. Ale tenhle zápas nám vysloveně sednul. Začali jsme šňůrou 9:0, kdy domácí svůj první koš vsítili až v 5 minutě. Pořád jsme čekali jejich nástup, ale to se nestalo. Na každý jejich koš jsme našli odpověď. V útoku jsme hráli velmi kolektivně, s dobrým pohybem po hřišti a opravdu byla radost se na to dívat. A i s obranou jsme mohli být spokojeni, nevybrali jsme si žádnou slabou chvilku a dovolili Liberci jenom 42 bodů. Tohle vítězství bylo opravdu zasloužené.