U15

Sobota, 11.11.2017 17:37

Sršni - Sokol pražský 51:77

S favoritem zápasu jsme drželi krok prvních deset minut. Poté nám došel střelný prach a v útoku to bylo velké trápení. S čím jsme mohli být spokojeni byla obranná fáze, bohužel i do té se promítly naše ztráty v útoku a jednoduché body pro soupeře. Ani po přestávce jsme naší statistiku ztrát příliš nevylepšili a tak jsme na stažení náskoku hostů nemohli vůbec pomýšlet. Až poslední čtvrtina byla z naší strany opět konkurenceschopná, na větší zvrat v zápase to již ale nestačilo.

Sršni - Jižní Supi 78:92

Náš tragický vstup do utkání, kdy jsme nebyli schopni dodržet předzápasové pokyny, znamenal rychlé vedení pro hosty. Nechali jsme si nasázet 31 bodů během první čtvrtiny. Zbytek poločasu byl ve znamení vymazání tohoto manka. Podařilo se, ale stálo nás to mnoho sil. Ve druhé půli jsme měli lehce navrch, bohužel co se stalo v posledních třech minutách třetí čtvrtiny, bylo jak ze špatného snu. Obrovské mentální chyby, nebojovnost a šňůra Supů 12:0 nevěstila nic dobrého. Poslední hřebíčkem do rakve bylo vyfaulování našeho nejlepšího střelce Tomáše Sýkory. Během první minuty poslední desetiminutovky mu byly odpískány dva přísné fauly a tím bylo hotovo. Nehráli jsme špatně, ale máme hluché úseky, které nás strašně srážejí dolů.